مرکز فروش دوربین مدار بسته یگانه

Dahua Technology Launches Three In One Camera Solution TiOC 

سه دوربین مداربسته در یک دوربین

سیستم‌های دوربین مداربسته قدیمی روز به روز باگ‌های بیشتری از خود نشان می‌دهند و از این رو شرکت‌های بزرگی مانند داهوا در صدد یافتن سناریوهایی بروزتر و پیشرفته‌تر برای دوربین های مداربسته خود می‌باشند. برخی از این مشکلات که سبب می‌شوند سیستم‌های سنتی دوربین مداربسته نیاز به تغییر داشته باشند را در ادامه نام برده‌ایم:

  1. هشدارهای اشتباهی که به دلیل حرکت حیوانات خانگی، حشرات و برگ درختان به صدا در می‌آیند.
  2. پلی بک ویدیوهای فیلم‌برداری شده فقط به درد تماشا کردن بعد از ضبط می‌خورد.
  3. تصویر برداری‌های سیاه و سفید شب به دلیل کیفیت نامناسب مدرک مناسبی محسوب نمی‌شوند.
  4. نیاز به پرداخت پول بیشتر برای تهیه باقی لوازم جانبی برای بعضی از سری‌ها مانند اسپیکر و دتکتور و ..

کمپانی داهوا برای اینکه بتواند این مشکلات مطرح شده را رفع کند، راه‌حل نوآورانه و قدرتمندی به نام Three-in-One Camera یا TiOC را به بازار عرضه کرده است. این روش خود به خودی و جامع بوده و به خوبی می‌تواند با بهره‌گیری از قابلیت‌های کلیدی زیر مشکلات ذکر شده را حل کند.

هشدارهای دقیق

داهوا تکنولوژی سه دوربین مداربسته در یک دوربین TiOC را به بازار عرضه می‌کند

یکی از چیزهایی که بیشتر کاربران دوربین‌های مداربسته با آن مشکل دارند هشدار غلط است. دوربین های مداربسته هوشمند برای محافظت بیشتر به سنسورهای حرکتی مجهز هستند که می‌تواند حرکات مشکوک را تشخیص داده و به کاربر اطلاع دهد. از آن‌جایی که بسیاری از دوربین‌ها Outdoor بوده و در فضای خارجی نصب می‌شوند ممکن است بعضی از هشدارهای فرستاده شده اصلا مهم نبوده و نتیجه حرکت برگ‌های درختان جلوی دوربین بر اثر باد و یا بازیگوشی حیوانات خانگی باشد. این مورد نشان می‌دهد که دوربین‌های مداربسته قدیمی به اندازه کافی برای تشخیص موقعیت‌های مشکوک و خطرناک هوشمند نشده‌اند.
در نسخه جدید TiOC داهوا که از هوش مصنوعی و SMD Plus برای محافظت از محیط پیرامون استفاده می‌کند، دوربین مداربسته می‌تواند  به طور خاص افراد و ماشین‌ها را از اشیا تشخیص دهد و فقط آن‌ها را به عنوان سوژه شناسایی کند. این قابلیت علاوه بر اینکه دارای سنسور حرکتی دقیق‌تر با رنج پوشش ۱۸۵ درصدیست، توانسته احتمال فرستادن هشدار غلط را تا زیر ۲ درصد کاهش دهد.

مهارکننده فعال

دوربین های مداربسته قدیمی نمی‌توانستند جلوی سرقت را بگیرند. این دوربین‌ها فقط از اتفاقی که در حال وقوع بود فیلم‌برداری می‌کردند تا فایل ضبط شده به عنوان مدرک در دادگاه استفاده شود. اما دوربین مداربسته TiOC دارای مهارکننده‌های فعال است. مهارکننده فعال به این معناست که دوربین به محض مشاهده سوژه مشکوک بتواند از وقوع اتفاق جلوگیری کند.
سارقان معمولا زمانی که متوجه وجود دوربین مداربسته در ملک شوند یا از کارشان منصرف می‌شوند یا اقدام به کور کردن دوربین می‌کنند. اما دوربین TiOC اجازه این کار را به سارقان نمی‌دهد و با به صدا در آوردن آژیری به بلندی ۱۱۰ دسی‌بل آن‌ها را فراری می‌دهد.
نور چراغ مهارکننده معمولا آبی یا قرمز است که از نور سفید مشخص‌تر بوده و حتی در مه و باران شدید نیز قابل شناساییست.  برای صدای آژیر حتی می‌توانید جمله خاصی را ضبط کنید تا هنگام هشدار پخش شود.
برنامه APP Alarm Push  نوتیفیکیشن‌های مربوطه را دقیقا در هنگام وقوع حادثه برای شما می‌فرستد تا بتوانید به کمک قابلیت صدای دو طرفه صدایی پخش کنید. APP امکان لحظه‌ای Arming/ Disarming را نیز برای کاربر فراهم کرده تا در شرایط اضطراری کارش راحت‌تر شود.

تمام رنگی

هرچقدر تصاویری که فیلم‌برداری می‌شوند دارای جزئیات بیشتری باشند هنگام استفاده به عنوان مدرک بیشتر به کار خواهند آمد و اطلاعات بیشتری به ما خواهند داد. تکنولوژی برتر شرکت داهوا سبب شده تا تصاویر دوربین مداربسته TiOC چه در روز و چه در شب کاملا رنگی باشند و بتوانند چهره سارقان را شناسایی کنند.

سه دوربین در یک دوربین

دوربین جدید شرکت داهوا TiOC می‌تواند ۲۴ ساعت هفته را به طور پیوسته و تماما رنگی فیلم‌برداری کند، دارای بازدارنده فعال و هوش مصنوعی پیشرفته است و علاوه بر این‌ها یک راه حل خلاقانه در جهت کاهش هزینه‌های نصب و راه‌اندازی به شمار می‌رود.

نتیجه‌گیری کلی

داهوا تکنولوژی سه دوربین مداربسته در یک دوربین TiOC را به بازار عرضه می‌کند

دوربین مداربسته TiOC بیشتر مناسب مکان‌هایی است که نیاز به منظم بودن و دور نگه‌داشتن سارقان دارند. مکان‌هایی مانند ویلاها، مغازه‌ها، انبارها و جاهایی از این قبیل که رفت و آمد زیادی ندارند ولی نیاز به مراقبت دارند در این دسته قرار می‌گیرند. دوربین TiOC می‌تواند با دقت بالا سوژه‌ها را تشخیص دهد و تقریبا تمام آلارم‌های آن واقعی خواهند بود. به کمک آژیر سارقانی که نزدیک ملک شما هستند را دور نگه می‌دارد و بلافاصله برایتان نوتیفیکیشن می‌فرستد تا از شرایط آگاه شوید.
تصاوی کاملا رنگی این دوربین به راحتی مي‌تواند سوژ‌ه انسان / ماشین را از اشیا و حیوانات تشخیص دهد تا محافظ بهتری برای ملک شما باشد. دوربین مداربسته TiOC مخصوصا مناسب نصب در فضاهای باز مانند خط آتش نشانی است که نیاز است همواره خلوت باشد. به کمک این تکنولوژی جدید می‌توانید خطوط ویژه را همواره خلوت نگه دارید.
تکنولوژی TiOC داهوا با دوربین های مداربسته تحت شبکه WizSense، HDCV 6.0 و XVRها هم‌ساز است.
 

ارسال نظر

برای ارسال نظر لطفا در سایت عضو و یا وارد شوید

نظرات

تعداد نظرات : 0
برگشت به بالا