مرکز فروش دوربین مدار بسته

Transfer Security Camera Video With Modem 

یکی از راه های دیدن تصاویر دوربین های مدار بسته  از راه دور داشتن آی پی استاتیک روی اینترنت در محل دوربینهای مداربسته است.
برای انتقال تصویر دوربین مدار بسته با استفاده از مودم دی لینک طبق مراحل زیر پیش بروید:
1- تنظیمات دستگاه DVR برای برندهای مختلف 
  Hikvision DVR
در منوی اصلی دی وی ار (DVR)گزینه پیکر‌بندی (Configuration) را انتخاب و در صفحه ظاهر شده سربرگ (Tab) شبکه (NETWORK) را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.
 
پس از ورود به گزینه شبکه، گزینه های مربوط به IP ، نشانی  (IP Address) IPv4 همان IP دی وی آر و پورت را یادداشت کنید. پورت HTTP معمولا 80 می‌باشد. ماسک زیر شبکه (SUBNET MASK) لازم به تغیر و یادداشت ندارد. گیت وی پیش فرض IPv4، معمولا آی پی مودم می‌باشد. در آخر گزینه اعمال کردن(APPLY) را زده و خارج شوید. لازم به ذکر است تنظیمات مربوط به NVR(گیرنده تصاویر ویدیویی از طریق شبکه) نیز به همین صورت می باشد.
 
 
 
 
 Revision DVR
ابتدا از منوی اصلی گزینه سیستم را انتخاب نمایید، سپس از منوی ظاهر شده گزینه سرویس شبکه را انتخاب نمایید.
 
 
 
 
در این صفحه مواردی از قبیل پورت HTTP ،آدرس(IP Address)  IP، ماسک زیر شبکه )SUBNET MASK(  و دروازه(Gateway) را مشابه دستگاه قبل تکمیل نموده و در انتها تایید نمایید.
 
 
UNITEC DVR
در این دستگاه  نیز مشابه موارد پیشین ابتدا وارد منوی اصلی شوید. از بین گزینه‌های موجود گزینه System  و سپس گزینه Network  را انتخاب نمایید.
 
در صفحه مربوط به تنظیمات شبکه، IP Address ،SUBNET MASK  و Gateway را مشابه دستگاه‌های DVR قبلی در صورت نیاز تغییر دهید.
 
2- تنظیمات مودم برای انتقال تصویر دوربین مداربسته  
در ابتدا کامپیوتر خود را با یک کابل LAN به مودم وصل کنید. سپس برای چگونگی وارد شدن به تنظیمات مودم وارد برنامه اینترنت اکسپلورر شوید و در آدرس بار آن IP مودم را وارد کنید. معمولا IP مودم‌های مختلف در صورت عدم تغییر 192.168.1.1 و برای مودم های وایمکس 192.168.0.1 می‌باشد. بعد از وارد شدن به آدرس مودم، از شما نام کاربری (User Name) و کلمه عبور (Password) را می‌خواهد که پیش فرض هر دو admin می‌باشد. در ادامه تنظیمات مودم‌های مختلف را شرح می‌دهیم.
 
 
تنظیمات مودم TP -LINK برای انتقال تصویر دوربین های مدار بسته
بعد از اینکه وارد تنظیمات مودم شدید، مطابق تصویر ابتدا گزینه ADVANCED SETUP را کلیک کرده و از زیر‌منو گزینه NAT را کلیک کنید.
 
بعد از کلیک روی NAT صفحه ای باز می‌شود که ممکن است فقط PVCx را نشان دهد، شما باید PVC ای را انتخاب کنید که اینترنت شما روی آن کانفیگ شده است، با انتخاب PVC کانفیگ شده گزینه DMZ و VIRTUAL SERVER نمایش داده می‌شود. روی گزینه VIRTUAL SERVER کلیک کنید تا تصویر زیر را ببینید.گ
 
مطابق تصویر بالا APPLICATION را روی CUSeeMe گذاشته و پورت 80 را فوروارد کنید. دقت شود که در قسمت LOCAL IP ADDRESS شما باید IP DVR ی را که در قسمت اول یاداشت کردهاید وارد نمایید.
 
تنظیمات مودم D-LINK برای انتقال تصویر دوربینهای مدار بسته
مطابق تصویر زیر گزینه ADVANCED را کلیک کنید و از منو سمت چپ روی PORT FORWARDING و در نهایت روی ADD کلیک کنید.
 
اینجا نیز لازم است CUSTOM SERVER را برگزیده و IP DVR را که در قسمت اول یاداشت نموده‌اید وارد کنید، در نهایت مطابق تصویر پورت 80 را در ابتدا و انتها فوروارد نمایید و در آخر روی APPLY کلیک کنید.
 
تنظیمات مودم ZyXEL برای انتقال تصویر دوربین های مدار بسته
 
بعد از اینکه وارد تنظیمات مودم شده‌اید مطابق تصویر ابتدا گزینه Network را کلیک کرده و از زیر منو باز شده گزینه NAT را کلیک کنید. در پنجره باز شده تب Port Forwarding را انتخاب کنید و سپس تنظیمات مربوطه را انجام ‌دهید و در پایان دکمه Apply را کلیک کنید.
تنظیمات مودم مبین نت برای انتقال تصاویر دوربین های مدار بسته
مطابق تصویر زیر ابتدا روی APPLICTION کلیک کرده و از منو باز شده روی DMZ &  PORT FORWARDING کلیک کنید.
 
در قسمت NAME نام دلخواهی وارد کنید. START PORT و END PORT را روی 80 تنظیم نموده یا مطابق تصویر بالا تمام پورتها را فوروارد کنید. در قسمت Destination IP آی پی دی وی آر ی که در قسمت اول یاداشت نموده اید را وارد کنید،آخر گزینه ADD را کلیک کنید.
3-مشاهده تصاویر دوربینهای مدار بسته
از طریق اینترنت اکسپلورر
پیشنهاد می کنیم که برای دیدن تصویر از  Internet Explorer نسخه 9 استفاده نمایید. قبل از دیدن تصویر در IE شما باید یکسری تنطیمات در آن انجام دهید. اینترنت اکسپلورر را باز کرده و دکمه alt و X را هم زمان بفشارید تا منوی Tools باز شود ، سپس Internet Option را انتخاب کنید. برگه ی Security را انتخاب کرده و دکمهی Custom level را انتخاب نمایید.
گزینه های موجود در لیست را طبق شکل زیر انتخاب نمایید.
 
بعد از اتمام مراحل بالا و اتمام کار روی گزینه OK کلیک کرده و وارد صفحه اصلی اینترنت اکسپلورر شوید.
در آدرس بار بالای صفحه آدرس IP ثابت که قبلا از شرکت خدمات دهنده اینترنت دریافت نموده اید را وارد کنید.    
   
پیغامی در وسط صفحه (در ورژنهای مختلف در بالا یا پایین می آید) که می خواهد پلاگینی را از DVR شما دانلود نمایید. شما روی گزینه install کلیک کرده و حال می توانید منو DVR را ببینید. با وارد کردن یوزر و پسورد DVR می توانید تصاویر را به صورت زنده ببینید.
 
برگشت به بالا