مرکز فروش دوربین مدار بسته یگانه

How To Buy A CCTV Security Camera System 

نحوه خرید بسته امنیتی دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته مخفف تلویزیون بسته مدار و یک سیستم دوربین های امنیتی است که همگی به یک سیستم نظارت وصل می شوند. از آنجایی که دوربین های مدار بسته در حال حاضر محبوبیت بیشتری پیدا کرده و از قیمت مناسبتری برخوردار می شوند ، صاحبان خانه می توانند با دانستن اینکه می توانند خانه ، مشاغل خانگی و سایر دارایی های شخصی خود را نظارت کنند احساس راحتی بیشتری می کنند.

مراحل

1. نیازهای خود را ارزیابی کنید: آیا می خواهید بر روی رفت و آمدهای عمومی نظارت داشته باشید؟ آیا می خواهید چهره ، تجارت و شلوغی را ببینید؟ آیا به سیستمهای امنیتی cctv بی سیم نیاز دارید ؟ آیا به یک دوربین دوربین مدار بسته داخلی و یا فضای باز نیاز دارید؟ آیا از دوربین شبکه IPبهره می برید؟ به چند عدد دوربین نیاز دارید ؟ بودجه شما چقدر است؟

    تصویر با عنوان خرید یک دوربین دوربین مدار بسته امنیتی دوربین مدار بسته مرحله 1

 

2. نوع دوربین را انتخاب کنید: با توجه به نیاز و محیط ضبط خود ، باید دوربینی را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد:

  • سیم کشی: یک دوربین امنیتی رنگی با سیم استاندارد. امروزه بیشتر دوربین های امنیتی سیمی داخلی / خارجی هستند و دارای فیلتر IR(مادون قرمز) برای دید در شب (تصویر سیاه و سفید برای بهبود کنتراست و جزئیات تصویر بهتر خواهد بود). دوربین های سیمی با اتصالات BNCیا DIN در دسترس هستند و به کابل های ویدیویی نیاز دارند.

تصویر با عنوان خرید یک دوربین دوربین مدار بسته امنیتی دوربین مدار بسته مرحله 2Bullet1

  • بی سیم: امروزه تعداد بیشتری از افراد به عنوان روشی مقرون به صرفه برای ساختن یک سیستم نظارتی جامع در خانه یا محل کار خود ، به سمت دوربین های بی سیم روی می آورند. جدیدترین دوربین های بی سیم دیجیتال ایمن و بدون تداخل با دستگاه های خانگی هستند و فیلم و صوتی شفاف را ارائه می دهند.

تصویر با عنوان خرید یک دوربین دوربین مدار بسته امنیتی دوربین مدار بسته مرحله 2Bullet2

  • IP / network: IP(پروتکل اینترنت) یا دوربین های شبکه گزینه دیگر هستند. این دوربین ها دقیقاً مانند یک رایانه یا سایر دستگاه های تحت شبکه به روتر رایانه شما متصل می شوند. دوربین های شبکه IPبه شما اجازه می دهند از راه دور از طریق اینترنت به دوربین ها دسترسی پیدا کنید. بسیاری نیز گزینه ضبط ویدیو با رایانه یا ضبط کننده فیلم ویدیویی شبکه (NVR) به شما می دهند.

    تصویر با عنوان خرید یک دوربین دوربین مدار بسته امنیتی دوربین مدار بسته مرحله 3

3. نوع و کیفیت تراشه تصویربرداری در دوربین: دوربین های امنیتی CCTVتصاویر را با استفاده از تراشه هایCMOS یاCCD  تولید می کنند. دوربین های مدار بسته کوچک و یا بسیار کم قیمت معمولاً از فناوری CMOSاستفاده می کنند ، ویدئویی با کیفیت ضعیف تولید می کنند و حساسیت به نور بسیار ضعیفی دارند. دوربین های مدار بسته با کیفیت بهتر از فناوری CCDاستفاده می کنند. اندازه تراشه CCDبه طور معمول 1/4 "، 1/3" یا 1/2 "است. به عنوان یک قاعده کلی ، هر اندازه تراشه بزرگتر باشد ، کیفیت تصویر تولید شده بالاتر و قیمت نیز بالاتر خواهد بود. 

   تصویر با عنوان خرید یک دوربین دوربین مدار بسته امنیتی دوربین مدار بسته مرحله 4

4. سیاه و سفید یا رنگی را انتخاب کنید: اگر قصد دارید از دوربین ها در محیطی بسیار کم نور استفاده کنید ، توصیه می شود یک سیستم دوربین مدار بسته سیاه و سفید را خریداری کنید. رنگ فقط باید برای استفاده در داخل و با شرایط روشنایی مناسب در نظر گرفته شود. برای دوربین های مدار بسته  غیر حرفه ای ، دوربین های رنگی هم برای کاربردهای داخلی ، هم خارجی مناسب هستند. بسیاری از دوربین های رنگی با وضوح بالا اکنون از یک فیلتر IRبرای دید در داخل شب استفاده می کنند.

    تصویر با عنوان خرید یک دوربین دوربین مدار بسته امنیتی دوربین مدار بسته مرحله 5

5. درک سطح نور: یکی از مهمترین مشخصات می باشد. میزان نور به واحد لوکس اندازه گیری می شود. هرچه این عدد کمتر باشد ، نور کمتری برای تولید تصویر واضح نیاز خواهد داشت.

   تصویر با عنوان خرید یک دوربین دوربین مدار بسته امنیتی دوربین مدار بسته مرحله 6

6. وضوح تصویر: هرچه وضوح تصویر بالاتر باشد ، تصویر واضح تر خواهد بود. وضوح دوربین های مبتدی 330 خط است ، دوربین های با وضوح بالا بیش از 400 خط  تولید می کنند.

6.    تصویر با عنوان خرید یک دوربین دوربین مدار بسته امنیتی دوربین مدار بسته مرحله 7

7. مانیتوری را انتخاب کنید که با وضوح سیستم دوربین مدار بسته شما مطابقت داشته باشد.

تصویر با عنوان خرید یک دوربین دوربین مدار بسته امنیتی دوربین مدار بسته مرحله 8

8. ضبط کننده سیستم های دوربین های مدار بسته: DVRهایی که بر روی هارد دیسک ها ضبط می کنند بهترین گزینه هستند.

منبع :

https://www.wikihow.com/Buy-a-CCTV-Security-Camera-System

 

ارسال نظر

برای ارسال نظر لطفا در سایت عضو و یا وارد شوید

نظرات

تعداد نظرات : 0
برگشت به بالا