مرکز فروش دوربین مدار بسته یگانه

AHD CCTV Cameras 

AHD CCTV یک استاندارد نظارت تصویری تلویزیون مدار مدار بسته با کیفیت بالا است که از کابل کواکسیال برای انتقال فیلم HD از دوربین های امنیتی به DVR استفاده می کند. AHD از وضوح تصویری با کیفیت 720p و 1080p HD پشتیبانی می کند.​

دوربین های AHD از چه نوع کابلی استفاده می کنند؟

دوربین های مدار بسته AHD با استفاده از همان کابل کواکسیال دوربین های مدار بسته سنتی آنالوگ ، به طور معمول RG59 یا کابل کواکس RG6 به DVR ها متصل می شوند. یکی از مزایای AHD نسبت به دوربین های HD-SDI (دوربین های آنالوگ ) ، این است که کابل کواکس RG59 می تواند مسافت های طولانی و بدون از دست دادن فیلم را اجرا کند. تاکنون در تجربه ما ، نصب کننده ها می توانند با اطمینان از کابل کواکس RG59 تا حداکثر فاصله 800 فوت برای دوربین های AHD استفاده کنند.

وضوح تصویری AHD در مقابل 960H

تصاویر زیر تفاوت ضبط عکس نظارت تصویری توسط یک دوربین مدار بسته 960H با دوربین های مدار بسته AHD 720p و 1080p AHD را نشان می دهد. دو دوربین اول  برای گرفتن تصاویر به یک iDVR-E8 DVR وصل شده اند. دوربین 1080p به یک DVR ترکیبی CCTV iDVR-PRO AHD / HD-TVI / آنالوگ متصل شد. دوربین های AHD 1080p از سال ۲۰۱۵ وارد بازار شده اند .

تصویر با رزولوشن 960H

از یک دوربین DPRO-9620VF دام 960H برای گرفتن تصویر زیر استفاده شده است.

تصویر با رزولوشن 720p

برای گرفتن این تصویر از دوربین AHD-D28 dome HD استفاده شده است.

تصویر با رزولوشن 1080p

تصویر فوق با استفاده از دوربین نظارت AHD-D7W 1080pضبط شده است.​

آیا AHD جایگزین دوربین های مدار بسته آنالوگ خواهد شد؟

زمان خواهد گفت .

فناوری دوربین مدار بسته بسیار پایدار است و قیمت ها بسیار مقرون به صرفه است.

برخی از افراد در صنعت نظارت تصور می کردند که دوربین مدار بسته آنالوگ سالها پیش از کار خارج خواهد شد. در حدود 2007 ، دوربین های IP با وضوح مگاپیکسلی محبوبیت زیادی پیدا کردند. با این حال ، بیشتر دریافتند که دوربین های IP برای تنظیم سخت تر هستند و قیمت گذاری هرگز برای بسیاری توجیه نمی شود که وضوح بالاتر را توجیه کند.

HD-SDI حدود سال 2010 به صنعت نظارت آمد (سالهاست که برای ساخت فیلم و HDTV استفاده می شود). اگرچه من واقعا دوربین های HD-SDI را دوست دارم ، اما پذیرش آنها محدود بوده است. برخی می گویند دلیل این امر است که شما نمی توانید کابل Coax را مسافت های بسیار طولانی را برای HD-SDI اجرا کنید و هیچ گونه حمایتی برای بالون های ویدیویی (برای استفاده با کابل UTP) وجود ندارد. کیفیت تصویر 1080p HD-SDI برجسته است.

به نظر می رسد AHD موارد اصلی را که مانع از دستیابی به بازار دوربین مدار بسته آنالوگ می شود ، از سایر دوربینهای امنیتی HD برمی دارد. نصب کننده ها می توانند از همان کابل کواکس همانند دوربین های مدار بسته آنالوگ سنتی استفاده کنند و در همان فاصله حداکثر کار کنند.  دوربین های AHD برای کسانی که ترجیح می دهند از کابل UTP مانند CAT5 استفاده کنند وجود دارد. قیمت گذاری در دوربین های AHD فقط کمی بیشتر از آنالوگ است.

در آخر ، ضبط کننده فیلم های دیجیتال ترکیبی با کیفیت بالا در دسترس است که به کاربران امکان استفاده از "دوربین های HD آنالوگ" و دوربین های مدار بسته سنتی آنالوگ (CVBS) را می دهد. این امر به صاحبان سیستم های امنیتی امکان می دهد از دوربین های مدار بسته موجود خود استفاده کرده و به مرور زمان آن را به HD ارتقا دهند ، در حالی که DVR خود را در جای خود نگه می دارند. برنامه ها و نرم افزارهای همراه با این DVR های جدیدتر به کاربران این امکان را می دهند که دوربین های خود را از راه دور با وضوح HD مشاهده کنند.

من انتظار دارم که AHD و دوربین مدار بسته برای سالهای زیادی با هم زندگی کنند.

 

برگشت به بالا